După ce a încasat două amenzi din partea Poliţiei Rutiere pentru neefectuarea marcajelor rutiere, operatorul de drumuri din municipiul Mediaş, Gospodăria Comunală, a început marcarea principalelor artere din oraş. Mai sus am postat două imagini de pe Şoseaua Sibiului cu marcajele realizate de Gospodăria Comunală. Felicitări!
FOTO - Aproape DE NECREZUT ce a făcut Gospodăria Comunală Mediaş
După ce a încasat două amenzi din partea Poliţiei Rutiere pentru neefectuarea marcajelor rutiere, operatorul de drumuri din municipiul Mediaş, Gospodăria Comunală, a început marcarea principalelor artere din oraş. Mai sus am postat două imagini de pe Şoseaua Sibiului cu marcajele realizate de Gospodăria Comunală. Felicitări!