FOTO - FĂRĂ CUVINTE ce se întâmplă pe strada Stadionului din Mediaş. Este REVOLTĂTOR



Am primit în cursul zilei de vineri două poze din partea unei doamne care locuieşte pe strada Stadionului din Mediaş. Doamna respectivă, ca de altfel toţi proprietarii de autoturisme, au oi mare problemă. Vă prezint integral ceea ce mi-a transmis doamna în cauză.
Buna ziua!! va trimit doua poze:prima este facuta acum cateva zile cand eram un pachet de nervi pentru ca nu am putut sa-mi scot masina din garaj si a doua este facuta acum cateva minute dupa ce s-au pus bordurile pe Stadionului si TOT NU AM PUTUT SA-MI SCOT MASINA. De ce? se vede in poze..bordura e atat de inalta incat mi-as rade tot pe dedesubt.Dar, de ce este atat de inalta? pentru ca muncitorii nostri dragi si scumpi pregatesc strada pentru asfaltat si pentru un nou trotuar. Ar fi frumos si corect din partea lor sa anunte oamenii care au garaje la strada ca incep lucrarile si, daca vor, sa-si scoata masinile..dar e bataie de joc. Inghit multe dar asa chiar mi-a pus capac. Cand se va finaliza lucrarea pentru a putea scoate masina? NU STIU si cred ca nici ei nu stiu asta..noroc ca nu trebuie sa fac naveta, altfel as fi buna de plata. Nu ca nu as fi si acum..masina sta cuminte in garaj caci are asigurarea si impozitul platit. Doamne ajuta!
Un produs Blogger.