


Ia uite mândreţe de autocar al MAI-ului (Ministerului Administraţiei şi Internelor" cum a oprit el exact lângă semnul "Oprirea Interzisă". S-a întâmplat în municipiul Mediaş pe Şoseaua Sibiului. Dar nu, Poliţia nu ne sfidează. Pur şi simplu îşi bate joc de noi. De toţi. Îi mulţumesc frumos lui Răzvan pentru pozele trimise.