


Dacă oraşul ăsta merită ceva bun, atunci eu sunt Obama. La două săptămâni de la inaugurare, urangutanii AU VANDALIZAT Parcul Copiilor de pe strada Brâncoveanu. Au rupt, au distrus şi au mai şi lăsat mizerie de nedescris. Vă reamintesc cu respect că toate această lucrare a fost plătită din bani publici. Dar nu, zic să nu vorbim urât, să nu le dorim să crape, ci să îi tratăm cu blândeţe pe aceşti "iubitori de panseluţe" care distrug totul şi eventual să le şi oferim un buchet de flori. Acum serios, pentru cei care au făcut asta, cunoscutul şi deja tradiţionalul CRĂPAŢI, MĂ.
SURSĂ FOTO: https://www.facebook.com/groups/pentrumedias/