ACCIDENT GRAV: O maşină A INTRAT într-un CAP DE POD. 4 persoane au ajuns la spital


Accident grav vineri seara pe Drumul Judeţean dintre Sibiu şi Agnita, după ce un autoturism a intrat într-un cap de pod. 4 persoane au fost rănite în urma accidentului şi au fost transportate la Spitalul Clinic Judeţean Sibiu. Voi reveni cu detalii în cursul acestei seri.
Un produs Blogger.