Bărbat ÎNCARCERAT într-o maşină după un ACCIDENT RUTIER


Echipa de descarcerare a SMURD Sibiu a fost solicitată să intervină de urgenţă luni seara pentru salvarea unui bărbat prins într-un accident rutier care s-a produs pe drumul judeţean care face legătura între localităţile Sibiu şi Agnita.. Accidentul s-a petrecut în apropiere de localitatea Ţichindeal, unde maşina in care era bărbatul, în vârstă de 21 de ani, însoţit de tată, a derapat, a ieşit în afara părţii carosabile şi s-a lovit violent de un copac de pe marginea drumului. În urma impactului, tânărul de 21 de ani a fost rănit şi a rămas blocat în maşină. El a fost scos de echipajul de la Descarcerare după aproape o oră şi a fost transportat la Spitalul Clinic Judeţean Sibiu.
Un produs Blogger.