FOTO - Pericol IMINENT pe strada Posada din Mediaş. Este CULMEA NEPĂSĂRII






Este culmea culmilor delăsarea de la unele lucrări din municipiul Mediaş. Pe strada Posada au fost săpate mai multe gropi pentru legăturile la sistemele de apă şi canalizare. Problema este că toate gropile au fost săpate de cel puţin două săptămâni şi...aşa au rămas. Gropi adânci şi şanţuri, un pericol iminent pentru vârstnicii care locuiesc în zona respectivă. "Vă trimit un caz de pe strada Posada, un caz de disperare pentru oamenii de aici. Vă trimit atasat şi niște poze făcute. Aceste gropi sunt de 2 săptămâni. Este vorba de legăturile la apă şi canal . E de strigat la cer şi aici locuiesc niște oameni în vârsta care pot păţi oricând ceva. Vă rog să ne ajutaţi să soluţionăm problema", mi-a scris un locuitor al străzii Posada.
Un produs Blogger.