ACCIDENT - A intrat cu maşina DIRECT ÎN COPAC


Accident grav pe DN7, în judeţul Sibiu, în apropiere de localitatea Veştem. Un bărbat a ajuns în stare gravă la Spitalul Clinic Judeţen Sibiu luni noaptea, după ce a intrat cu maşina într-un copac de pe marginea drumului. "Pe fondul starii de oboseală şoferul în vârstă de 22 de ani  a pierdut controlul volanului şi a intrat în coleziune cu un pom ", a declarat purtătorul de cuvânt al IPJ Sibiu, Anca Bloanca. Tânărul care intenţiona să ajungă la Sibiu a fost transportat de urgenţă la Spitalul Clinic Judeţean, unde a fost diagnosticat cu traumatism toraco-abdominal ramânând internat pe Secţia de Chirurgie.
Un produs Blogger.