Bărbat CONDAMNAT pentru TRAFIC DE PERSOANE


Poliţiştii au depistat un bărbat, condamnat la 5 ani închisoare pentru trafic de persoane. În cursul zilei de joi, lucrători din cadrul Politiei Oraşului Avrig au depistat un bărbat de 42 de ani, domiciliat în localitatea Avrig, pe numele căruia este emis mandatul de executare a pedepsei închisorii, fiind condamnat la 5 ani închisoare pentru săvârşirea  infracţiunii de trafic de persoane. Inculpatul a fost depus în arestul IPJ Sibiu.
Un produs Blogger.