
Doi tineri din Mediaş au trecut de preselecţiile X Factor de la Cluj Napoca. Este vorba despre Mădălina Nicolae şi Alexandru Barla, care au fost anunţaţi că au reuşit să treacă etapa de la Cluj Napoca. Din ceea ce mi-au spus persoane care îi cunosc, atât Mădălina, cît şi Alexandru cântă foarte, foarte bine. Multă baftă la Bucureşti şi un parcurs cât mai lung la X Factor. Dacă se poate până în finală şi acolo să câştige.