VIDEO - Ce spune Primăria Mediaş şi Gospodăria Comunală despre AFALTAREA PE PLOAIE de pe Alba Iulia




După scandalul de miercuri de pe strada Alba Iulia, când locuitorii s-au revoltat pentru că strada le-a fost asfaltată pe ploaie, viceprimarul Mediaşului şi directorul general al Gospodăriei Comunale Mediaş s-au deplasat la faţa locului pentru evaluarea situaţiei. Gabriel Hoisan, directorul Gospodăriei Comunale a oferit toate explicaţiile faţă de situaţia creată miercuri cu asfaltarea pe ploaie, iar viceprimarul George Petrescu a spus că a fost vorba despre o problemă tehnică. Vă invit să urmăriţi declaraţiile lui George Petrescu şi Gabriel Hoisan. AICI şi AICI găsiţi galerii foto şi video cu asfaltarea pe ploaie de miercuri.
Un produs Blogger.