4 ȘOFERI, PRINȘI cu MAȘINILE NEÎNMATRICULATE


În cursul zilei de 15 iulie, pe deumurile naţionale care tranzitează judeţul Sibiu,  poliţiştii au depistat şi identificat în trafic 4 conducători auto care se deplasau la volanul unor autoturisme neînmatriculate. În toate cazurile au fost întocmite dosare penale pentru săvârşirea infracţiunii de conducerea pe drumurile publice a unui autovehicul neînmatriculat. 
Un produs Blogger.