În cursul zilei de 15 iulie, pe deumurile naţionale care tranzitează judeţul Sibiu, poliţiştii au depistat şi identificat în trafic 4 conducători auto care se deplasau la volanul unor autoturisme neînmatriculate. În toate cazurile au fost întocmite dosare penale pentru săvârşirea infracţiunii de conducerea pe drumurile publice a unui autovehicul neînmatriculat.
4 ȘOFERI, PRINȘI cu MAȘINILE NEÎNMATRICULATE
În cursul zilei de 15 iulie, pe deumurile naţionale care tranzitează judeţul Sibiu, poliţiştii au depistat şi identificat în trafic 4 conducători auto care se deplasau la volanul unor autoturisme neînmatriculate. În toate cazurile au fost întocmite dosare penale pentru săvârşirea infracţiunii de conducerea pe drumurile publice a unui autovehicul neînmatriculat.
