ACCIDENT GRAV: O femeie A MURIT





O femeie a murit miercuri în jurul amiezii în urma unui grav accident petrecut în județul Sibiu. Femeia, care era pasageră într-un autoturism a fost preluată de un echipaj SMURD în stare de inconştienţă, în urma unui accident care a avut loc pe DN1, la Sălişte, însă a decedat la scurt timp din cauza rănilor suferite. Potrivit primelor informaţii oferite de Poliţia Sibiu, de vină pentru producerea accidentului pare a fi şoferul autoturismului, care a pierdut controlul asupra volanului şi a intrat pe contrasens, izbind un TIR.
Un produs Blogger.