Viceprimarul Mediaşului tună şi fulgeră împotriva şefilor societăţilor comerciale care execută lucrări la infrastructura oraşului. Joi dimineaţa, în timpul unei inspecţii pe strada Alba Iulia, viceprimarul George Petrescu l-a sunat pe unul dintre şefii respecticvelor societăţi. Exasperat de lunele lucrări sub orice critică, Petrescu i-a transmis persoanei de la celălalt capăt al firului că "vă pun o bombă" şi "vă scot din oraş". Mai sus am postat respectiva discuţie.
VIDEO - Viceprimarul Mediaşului către constructori: VĂ PUN O BOMBĂ. Ce l-a supărat pe George Petrescu
Viceprimarul Mediaşului tună şi fulgeră împotriva şefilor societăţilor comerciale care execută lucrări la infrastructura oraşului. Joi dimineaţa, în timpul unei inspecţii pe strada Alba Iulia, viceprimarul George Petrescu l-a sunat pe unul dintre şefii respecticvelor societăţi. Exasperat de lunele lucrări sub orice critică, Petrescu i-a transmis persoanei de la celălalt capăt al firului că "vă pun o bombă" şi "vă scot din oraş". Mai sus am postat respectiva discuţie.